Amaç ve Hedefler


En üstün hizmetin insana yapılan hizmet olduğuna inanan Özel ŞAR Hastanesi , hastane olmanın çok ötesinde hastasına ev ortamının rahatlığını aratmayacak bir yakınlık göstermeyi amaçlar.Amacımız hastanemizi bölgemizin en güzel en kaliteli hizmeti veren hastanesi yapmak, bölgemizde en iyi sağlık sistemine sahip hastane olmaktır.
Çağdaş yönetim sistemi ,tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen , toplumun ve hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedefliyoruz.
Öncelikli hedefimiz kâr amacı güderek hastadan para kazanmak değil , insanlarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunarak onların memnuniyetini sağlamaktır. Hastanemiz , üstlendiği misyon gereği ücret politikasınıda bu ilkeye göre belirlemiştir.


Bilgi Güvenliği Politikası

1.Hastalarımıza ait bilgilerin güvenliği açısından Hastanemiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
2.Hastalarımıza ait sağlık bilgilerine muayene olduğu doktor dışındaki personelimiz tarafından ulaşılması kısıtlanmıştır.
3.Hastanemiz söz konusu bilgileri hastaların onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
4.Hastanemiz bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilir.
5.Hastalarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Hastanemizde gerekli önlemler alınmıştır.
6.Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Hastanemize danışabilirsiniz.


Kalite Politikamız


Hastalarımıza en kısa zamanda , en doğru teşhis ile en uygun tedavi yöntemlerini kullanarak , güler yüzlü ve temiz bir ortamda , yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle ,yasalar ve mevzuatlar doğrultusunda en iyi sağlik hizmetini vermek.


Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz


Misyonumuz

Sağlık hizmetinde mükemmelliğe ulaşmak.Hastalarımızın , kendilerini evlerinde hissedeceği rahat ortamı sağlamak , tüm sağlık sorunlarını giderirken ; bilgi veren ve sorunlara tıbbi , sosyal ve etik olarak çözüm sunan bir sistem oluşturmak.
Hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli bir çaba içinde olmak.Hastane çalışanlarına ,sürekli eğitim verilmesini teşvik etmek ve kalite güvencesini korumak.Tüm hastane çalışanları ve hastalarımız için ölçülebilir kriterleri olan iyileştirici tedbirler almak.

Vizyonumuz

Özel Şar Hospital sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile birleştirip örnek bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektir.

Değerlerimiz

- Dürüstlük
- Süreklililk
- Etkinlik
- Verimlilik
- Takım Çalışması
- Hasta Odaklılık
- Çalışan Odaklılık
- Mükemmellik


Yönetim Kadrosu


Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ali RAZIOĞLU
Hastane Başhekimi         : Uzm. Dr. Şaban CORUH
Hastane Müdürü              : Şaban SEMİZ

Bültenlerİmİze Üye Olun

Güncel Haberlerimizi ve duyurularımızı mail olarak almak istiyorsanız, mail adresinizi girerek abone olabilirsiniz.