Background

Dermatoloji (Cildiye)    Diğer birimlerimizde olduğu gibi kliniğimizde,kendi alaninda oluşan gelişmeleri izleyerek tani ve tedavideki yenilikleri hasta bakımına yansıtmayı ve hastaların her zaman güler yüz saygı gördükleri bir ortam yaratmayı ilke edinmiştir. Polikliniğimizde hem erişkin hem de çocuk hastaların muayeneleri yapılmaktadır.
 

    Kliniğimizde tanısal olarak değişik yöntemlerle (dikişli veya dikişsiz) biyopsiler (parça) alinmakta ve patoloji uzmanı tarafından ilgili lezyonun değerlendirilmesi sağlanmakta olup aynı zamanda yüzeyel deri tümörlerinin ve pigmente lezyonların (ben) tani ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.


    Sigil, molloskom ve iyi huylu çeşitli deri tümörlerinin tedavileri için elektrokoter (yakma), kriyoterapi (dondurma) ile hastalarımıza tedavi olanağı sunulmaktadır.


    Uzun süredir egzemasi olan hastaların,teşhis ve tedavisinde yol gösteren bir test olan patch test (egzema testi) klinigimizde yapılmaktadır.


    Kronik alerjisi ve alerjik cilt yapısı olan hastaların bu sorunlarının nedenini aydınlatmak için yapılan alerji testi polikliniğimizde yapılmaktadır.

Dermokozmetik İşlemler

* Peealing

* Botoks

* Dermatoskopi

 

Tasarım ve Yazılım: Rizedeyiz Bilgi İşlem