Background

Ameliyathaneler          Ameliyathanelerimiz laminar hava akımı ve hepafiltrelerle donatılmıştır.    Bütün cerrahi branşlarımızın kullanımına hazır 2 adet ameliyathane 24 saat hizmet vermektedir. Ameliyathanemizde 1 Anestezi Uzmanı, 3 Anestezi Teknisyeni, 4 Ameliyathane Hemşiresi , 4 Sterilizasyon Personeli , 1 Otoklav Teknisyeni ve yardımcı sağlık personelleri bulunmaktadır.

          C kollu röntgen cihazı , bilgisayar donanımlı anestezi cihazları, ameliyat mikroskobu ve endoskopik sistemlerle, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılan ameliyathanelerimiz de  açık ve kapalı ameliyatlar yapılabilmektedir. Eklem Protezleri, tüm Genel Cerrahi Ameliyatları,  Travma ve Acil Cerrahi Ameliyatları ile Çocuk Ortopedi Cerrahisi, Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Göz, KBB, Jinekoloji ve Üroloji ameliyatları yapılabilmektedir. Hastanemiz tüm branşlarda özellikli ameliyatları yapmak için gerekli olan ekiplere ve teknik donanıma sahiptir.

          Ameliyathanemizde temizliğe üst düzeyde özen gösterilmektedir. Bu amaçla odaların günlük temizliği ve dezenfeksiyonunun yanı sıra ayda bir kez, tüm ameliyathanenin genel terminal dezenfeksiyonu yapılmaktadır.

Tasarım ve Yazılım: Rizedeyiz Bilgi İşlem